به سایت و فروشگاه بستنی ساز خانگی مجیک خوش آمدید - مشتریان گرامی در این سایت بستنی ساز لیوانی مجیک به صورت اورجینال و با قیمت واقعی عرضه می شود - شما می توانید با خیال اسوده خرید خود را انجام دهید و پس از تحویل درب منزل مبلغ کالا و هزینه ارسال را بپردازید - ارزوی ما سعادت و رضایت تک تک شما عزیزان می باشد بستنی ساز مجیک

بستنی ساز مجیک
قالب وبلاگ

بستنی ساز خانگی

مقدمه
در این مقاله با راهنمای جامع خرید دستگاه بستنی ساز خانگی آشنا می شویم و در پایان به شما محصول بی نظیری را نیز پیشنهاد می کنیم که می توانید از طریقه همین سایت خریداری کنید و

بستنی سازان شاید یکی از شگفت انگیز ترین اختراعات در لوازم کوچک است. به غیر از دادن راحتی ساخت بستنی در آشپزخانه خود، سازندگان بستنی به شما اجازه می دهند آزمایش ها و کشف امکانات در مورد طعم ها، رنگ ها، ترکیبات و مواد تشکیل دهنده را بیاموزید. شما می توانید انتخاب کنید که با ماست یخ زده سالم بمانید، غذای نرم را برای بچه ها خدمت کنید، صبورت را در ساحل بریزید یا با طعم های جدید و غیر معمول بستنی سازگار شوید. طیف گسترده ای از سازندگان بستنی از کتابچه به طور کامل اتوماتیک وجود دارد، اما ما شما را به قاضی از آنچه که نیازهای بستنی شما را بهتر می کند، ترک می کنیم.

امروزه، انواع مختلفی از بستنی سازها را انتخاب می کنیم، از جمله برخی از آنها که به طور کامل در دسترس هستند. بله، اگر بخواهید یکی از بستنی سازها را بخرید، می توانید یک بستنی دست دست را خریداری کنید، اما مدل های قدیمی را از فرآیند بازبینی کنار گذاشته اید، زیرا همچنان به عنوان یک گزینه اساسی به نظر می رسد.

ما این راهنمای خریدار را برای ارائه دیدگاهی که در مورد مزایا و معایب برخی از محبوب ترین سازندگان بستنی ایجاد کرده اید، ارائه می دهیم، به طوری که به فرایند خرید مسلحانه با اطلاعاتی نیاز دارید که تصمیم خوبی بگیرید.

نه چندان دور، انتخاب یک ساز بستنی به این معنی است که شما تصمیم بگیرید که آیا می خواهید فرآیند مخلوط کردن دسر های یخ زده را کاملا با دست انجام دهید یا انتخاب یک مدل با یک موتور در بالای صفحه، از بین بردن نیاز به پیاده روی بی پایان با امید به چرخاندن یک دسته از بستنی با سازگاری شبیه به خمیر نرم است.

وقتی که می خواهید ماشین بستنی ساز خانگی خود را انتخاب کنید، مهمترین تصمیم برای ساختن نوعی که شما می خواهید. در اینجا، جوانب مثبت و منفی هر کدام. (مطمئن باشید که برای بررسی بستنی ساز ما انتخاب می شود، برای پیدا کردن ماشین کامل برای شما.) 


این اولین سازندگان یخچال بود که بیرون آمدند. مدل های سنتی یا قدیمی مدتی در واقع دو سطل هستند: یک کاسه خارجی و یک کاسه داخلی. کاسه داخلی یک مکانیک دست یا میل لنگ را برای خنک کردن مخلوط بستنی دارد. برای ساخت بستنی، شما باید کاسه بیرونی را با لایه های سنگ نمک و یخ پر کنید، اغلب یخ را تغییر دهید، زیرا که ذوب می شود. نمک نقطه انجماد یخ را کاهش می دهد و وقتی که یخ ذوب می شود، ترکیبی از یخ و نمک به طور موثر گرما را از مخلوط بستنی، مایع مایع را به بستنی می کشد.

سازندگان بستنی نوعی ارزانترین مدل موجود هستند. آنها قادر به ساخت یک دسته بزرگ در یک زمان خاص می باشند و شما نباید قبل از اینکه چیزی را قبل از بستن بگذارید، زمان کمتری را صرف کنید. در ضعف، می تواند کاملا کثیف و ناخوشایند ساخت بستنی در مدل های سنتی - نمک سنگ و یخ ذوب باید هر زمان و پس از آن تخلیه شود. شما باید در انگشتان خود را در جایگزینی مخلوط نمک و یخ قرار دهید و همیشه این مخلوط را مخلوط کنید. علاوه بر این، اگر شما می خواهید مقدار زیادی از بستنی را تهیه کنید، باید مقدار بسیار زیادی از یخ و نمک را به دست آورید. اضافه کردن مخلوط کردن بعد از آن نیز توصیه نمی شود؛ شما باید تمام مواد اولیه خود را در ابتدای فرایند کوپن قرار دهید. بستنی سازهای با سطوح دست با دست دستها بیشتر کارآمد و وقت گیر هستند، در حالی که دست و پا زدن موتورسواری شما را مجبور به انجام کارهای دیگر در حالی که منتظر محصول نهایی هستید.

سازندگان بستنی اصلی از 25 دلار شروع می شوند، اما مدل های حق بیمه می توانند صدها پوند هزینه کنند. پیدا کردن چگونگی انتخاب بهترین ها برای شما.

بستنی ساز خوبی می تواند بستنی های خوشمزه و طراوت، سیرت و ژلاتوس را خنک کند - به شما این امکان را می دهد که از غذاهای تازه یخ زده در خانه لذت ببرید و با ترکیب طعم های مختلف آزمایش کنید. اما تفاوت قیمت بین دو نوع اصلی بسیار بزرگ است و هر یک از آنها دارای مزایا و معایب است. راهنمای مفید ما تفاوت ها را برای کمک به انتخاب شما توضیح می دهد. سازندگان بستنی ما بررسی شده اند از کمتر از 30 پوند به بیش از 200 پوند متفاوت است.
مجموعه ای از گزینه ها و انواع مختلف در ارائه وجود دارد، به طوری که برای خرید بهترین برای شما وجود دارد، شما باید در مورد چگونگی استفاده از آن، چگونگی سازمان شما و چقدر فضای شما در آشپزخانه شما فکر می کنم فکر می کنم
. در اینجا، ما از طریق گزینه های بستنی ساز خود صحبت می کنیم تا اطمینان حاصل شود که مدل مورد نیاز شما بهترین است. شما همچنین می توانید بررسی خود را از سازندگان بستنی را در صفحه بازخورد سازندگان بستنی ما بررسی کنید. اگر چه اخیرا بستنی سازان را آزمایش نکردیم، ما برای تولید بستنی از اندرو جیمز،  که هنوز در دسترس برای خرید هستند، و همچنین اولین بررسی از راه اندازی های اخیر توسط Sage و Yonanas، نتایج برای تولید بستنی

چقدر باید صرف کنم؟ پاسخ ساده این است که شما لزوما دستگاه بهتر با صرف بیشتر نیست - و ما پیدا کرده اند بهترین خرید است که هزینه های جزئی از برخی از مدل های پر ارزش. با این حال، این بستگی به نوع بستنی ساز شما دارد. نوعی که شما می توانید بلافاصله استفاده کنید بدون نیاز به بستن کاسه قبل از انجماد، به میزان قابل توجهی گرانتر از عموزاده های ساده تر خود است و می تواند از 200 پوند بالاتر باشد. اگر بخواهید راحتی بیشتری بگیرید، باید بیشتر هزینه کنید.

کدام نوع بستنی باید برود؟ دو نوع اصلی از بستنی ساز - کاسه فریزر و کسانی که دارای یک فریزر داخلی هستند وجود دارد.


نوع بستنی ارزانترین نوع خرید است که معمولا هزینه کمتر از 50 پوند است. واحد کاسه دارای یک لایه داخلی فلزی و یک لایه بیرونی پلاستیکی است، بین آن یک مایع یا ژل است که وقتی شما کاسه را در فریزر خود قرار می دهید، انجماد می یابد. هنگامی که شما آماده یخ زدن هستید، دستگاه دست و پنجه نرم و موتور را به کاسه یخ ساز وصل کنید و مواد تشکیل دهنده خود را اضافه کنید. برای استفاده از این نوع بستنی، باید نسبتا سازماندهی شود، زیرا معمولا قبل از اینکه بتوانید از بستنی استفاده کنید، باید قبل از بستن کاسه بین 12 تا 24 ساعت قرار بگیرید. شما همچنین باید فضای خود را در حدود 20cm قطر و 14cm بالا برای فریزر خود را به جای بیشتر کاسه فریزر، که می تواند کمی فشرده. این نوع از بستنی نیازی به برق زیادی ندارد، زیرا تنها یک موتور کم قدرت برای چرخاندن دست و پا زدن وجود دارد. همه ی انجماد انرژی، از طریق فریزر شما انجام می شود که در هر صورت است. در کل، تا زمانی که شما خوشحال هستید که بستنی خود را پیش ببرید و در یک زمان به یک دسته بچسبید، این می تواند یک گزینه عالی و مقرون به صرفه باشد. مزایا: ارزان، تمایل به کوچکتر از مدل های ساخته شده در فریزر مضرات: شما نیاز به قبل از انجماد کاسه حداقل 12 ساعت، کاسه نیاز به جا در فریزر خود را

فریزر داخلی ساخته شده یخچال فریزر ماشین آلات دقیقا همان چیزی است که آنها را بر روی قلع می گویند - یک واحد فریزر ساخته شده است مخلوط را به عنوان یخ برداشته، بنابراین شما لازم نیست که قبل از بستن کاسه، به این معنی است که بدون نیاز برای پیشبرد برنامه ریزی. اما گرفتن این است که این مدل ها بسیار گران هستند، معمولا هزینه بین 200 تا 300 پوند است. بعضی از آنها با کاسهای قابل جابجایی که می توانید شستشو کنید، به محض این که بستنی برداشته شود، به شما امکان می دهد که چندین بار از بستنی را به صورت دسته ای بچرخانید. اگر از یک با یک کاسه ثابت استفاده می کنید، قبل از اینکه بتوانید آن را تمیز کنید، معمولا باید صبر کنید تا دمای اتاق باز شود. همانطور که این مدل ها انجماد خود را دارند، از برق بیشتری استفاده می کنند از نسخه هایی که به سادگی دارای یک دست و پنجه دوار هستند. و اگرچه خیلی سریعتر از انواع کولرهای فریزر، ما متوجه شدیم که زمان انجماد در کاسه برای مدل های فریزر ساخته شده کمی کمتر است.

 
مزایا: قبل از انجماد مورد نیاز، می توانید چندین بار را در یک بار تولید کنید Cons: گران است، فضای زیادی از کار می اندازید. برای دیدن نظرات هر دو کولر یخچال فریزر و سازندگان یخچال فریزر ساخته شده، از بررسی سازندگان یخچال ما مطلع شوید.

خواننده گرامی جهت خواندن ادامه مطلب بروید
چقدر فضا یک بستنی ساز است؟
 اگر شما در حال حاضر یک دسته از لوازم مورد استفاده برای فضای کابینت یا میز کار دارید، لازم به ذکر است که بین مدل ها تفاوت قابل توجهی وجود دارد. کوچکترین پدیده شبیه یک کتری است، اما بزرگترین می تواند به اندازه یک پردازنده غذایی باشد. بیشتر دستگاه های کولر یخچال فریزر در اندازه ی مشابه با یک ورق شام دارند. قبل از خرید، بررسی کنید که کاسهای این ماشینها در فریزر شما مناسب خواهند بود. در حالت افقی دیگر، مدل های داخلی یخچال به طور کلی بزرگ، جعبه ای، سنگین و ناخوشایند هستند.

ظرفیت دستگاه بستنی ساز خانگی چقدر است ؟
سازندگان بستنی که در طول سالها آزمایش کرده اند ظرفیت بین 720 و 2 لیتر دارند که اکثریت آن ها حدود 1 تا 1.5 لیتر است. اکثر آنها حداقل مقدار مخلوطی را که باید در آنها ایجاد کنید، باید در نظر داشته باشید، بنابراین شما باید هر بار که بخواهید در هر زمان که مایل هستید، فکر کنید. کتاب های دستورالعمل که با آنها می آید باید مقادیر مناسب را برای شما به ارمغان بیاورد - ارزش این چسبیدن به آن ها را دارد، اگر شما کاسه را به لبه پر کنید، وقتی که بستنی شروع به یخ زدن و گسترش می کند، شما با ترکیب بستنی به پایان می رسد در سراسر میز کار شما. اگر از دستورالعمل های دیگری از منبع استفاده می کنید، مقادیر مقادیر به ترتیب یا پایین به ترتیب برای نتایج مطلوب و برای جلوگیری از سرریز. بعلاوه، برخی از سازندگان بستنی به شما نمی گویند که بستنی شما چقدر می تواند باشد. این به این معنی است که شما فقط باید دستورالعمل های خود را دنبال کنید، تقریبا از مقدار بستنی که ایجاد می کنید استفاده کنید، سپس دستورالعمل های دیگر را با توجه به ظرفیت خود تنظیم کنید.

آنچه شما قبل از خرید باید بدانید اکثر دستور العمل های بستنی با یک پایه خرد شده سرد، که ترکیبی از زرده تخم مرغ، شیر یا کرم و شکر است، شروع می شود و شما باید ابتدا آن را با دست انجام دهید. این مثل یک نان شیرینی نیست که در آن شما به سادگی می توانید تمام مواد را درون دستگاه قرار دهید و دستگاه را روشن کنید. بستنی ساخته شده در بستنی سازان نیز بسیار نرم است و شما اغلب نیاز به بستن آن را برای چند ساعت پس از churning برای آن را به انطباق کامل است. اگر مطمئن نیستید که آیا فریزر شما به این کار است، بررسی های خود را از فریزر و یخچال فریزر بررسی کنید. اگر شما دارای میز مخلوطی هستید، ممکن است بخواهید بررسی کنید که آیا یک پیوستکننده یخچال موجود وجود دارد، زیرا این می تواند فضای آشپزخانه شما را ذخیره کند. این معمولا یک کاسه قابل انجماد است که شما را در جای کاسه مخلوط طبیعی قرار می دهد. به طور خلاصه، حتی اگر یک ماشین ساده تر برای ایجاد بستنی، شما هنوز هم باید آماده باشید تا زمان و تلاش خود را برای به دست آوردن بستنی خانگی وسوسه انگیز آماده کنید.

آیا می خواهید بستنی ساز جادویی مجیک را ؟
پیشنهاد ویژه ما به شما والدین گرامی جهت سرگرمی و هوش بیشتر کودکانتان

دستگاه بستنی ساز مجیک جهت اطلاعات بیشتر کالا و خرید روی تصویر زیر کلیک کنید

بستنی ساز جادویی
طبقه بندی: بستنی ساز خانگی، اموزشی،
پرفروش ترین ها: بهترین بستنی ساز خانگی، راهنمای خرید دستگاه بستنی ساز، بستنی ساز خانگی magic، بستنی ساز در منزل، تهیه دستگاه بستنی ساز خوب،
پیشنهادات ویژه ما به شما: بستنی ساز مجیک، ساخت بستنی خانگی، قیمت بستنی ساز مجیک،
[ شنبه 1 مهر 1396 ] [ 12:19 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
نظر سنجی
بستنی مجیک چطوره؟
آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic