به سایت و فروشگاه بستنی ساز خانگی مجیک خوش آمدید - مشتریان گرامی در این سایت بستنی ساز لیوانی مجیک به صورت اورجینال و با قیمت واقعی عرضه می شود - شما می توانید با خیال اسوده خرید خود را انجام دهید و پس از تحویل درب منزل مبلغ کالا و هزینه ارسال را بپردازید - ارزوی ما سعادت و رضایت تک تک شما عزیزان می باشد بستنی ساز مجیک

بستنی ساز مجیک
قالب وبلاگ

بستنی ساز

در این مقاله که راهنمای جامع و کامل برای افرادی که می خواهند دستگاه بستنی ساز خانگی یا صنعتی بخرند می باشد جهت هرگونه مشاوره خرید می توانید با شماره 09353877793 نیز در تماس باشید

دلایل خود را برای داشتن یک بستنی ساز و خواندن بررسی کنید

نه چندان دور، انتخاب یک ساز بستنی به این معنی است که شما تصمیم بگیرید که آیا می خواهید فرآیند مخلوط کردن دسر های یخ زده را کاملا با دست انجام دهید یا انتخاب یک مدل با یک موتور در بالای صفحه، از بین بردن نیاز به خم شدن بی پایان با امید به چرخاندن یک دسته از بستنی با سازگاری شبیه به خمیر نرم است.

امروزه، انواع مختلفی از بستنی سازها را انتخاب می کنیم، از جمله برخی از آنها که به طور کامل در دسترس هستند. بله، اگر بخواهید یکی از بستنی سازها را بخرید، می توانید یک بستنی دست دست را خریداری کنید، اما مدل های قدیمی را از فرآیند بازبینی کنار گذاشته اید، زیرا همچنان به عنوان یک گزینه اساسی به نظر می رسد.

ما این راهنمای خریدار را برای ارائه دیدگاهی که در مورد مزایا و معایب برخی از محبوب ترین سازندگان بستنی ایجاد کرده اید، ارائه می دهیم، به طوری که به فرایند خرید مسلحانه با اطلاعاتی نیاز دارید که تصمیم خوبی بگیرید.

 
انواع سازندگان بستنی


قبل از اینکه شما به انتخاب یک بستنی ساز بروید، مفید خواهد بود کمی بدانید که انواع اولیه یخ سازان در بازار امروز چیست. به طور کلی، چهار نوع وجود دارد. ما با ساده ترین و ساده ترین قسمت شروع خواهیم کرد و به یکی از بیشتر زنگ ها و سوت ها حرکت خواهیم کرد.

 

مزایا:

اگر بخواهید مقدار بسیار کمی از پول را صرف کنید، یک بستنی دستی دستی ممکن است فقط چیزی باشد. هنوز بخشی از خواندن را ندیده اید، زیرا برخی از مدل های نوآورانه ای که ما بررسی می کنیم، شگفت آور ارزان هستند!

بستنی سازهای دستی برای کمپینگ مناسب هستند. مواد تشکیل دهنده را درون کولر قرار دهید، مقدار زیادی یخ اضافی و نمک اضافه کنید و یک بازی دسر را تنظیم کنید. مدل قدیمی مدرن و سبک ماشین آلات یخبندان به سبک نوآورانه هر دو به این دسته می آیند. بعضی از ماشین های سبک میل لنگ نیز دارای یک موتور می باشند، بنابراین شما می توانید با دست یا پیکربندی مجدد دست خود را انتخاب کنید.

1. بستنی سازان دستی

همانطور که از نام گروه مشخص است، سازندگان دستشویی دستی، کسانی هستند که مخلوط بستنی را در کنار یخ نگه می دارند در حالی که شما اقدام فیزیکی لازم را برای برداشتن آن انجام می دهید. بستنی ساز دستی می تواند بسیار سرگرم کننده باشد و یکی از بزرگترین مزایای این نوع بستنی این است که شما اجازه می دهید برخی از کالری های فوق العاده دسر را از بین ببرید تا قبل از اینکه بتوانید از آنها استفاده کنید.

پیش از انتخاب یک بستنی، مطمئن باشید که حداقل زمان کمی را صرف فکر کردن درباره دلایل خود می کنید.
اهداف شما ممکن است در حال حاضر تغییر کرده اند که شما کمی بیشتر در مورد آنچه برخی از این لوازم می توانند انجام دهید می دانید! با ایجاد یک چک لیست سریع، می توانید نیازهای خود را با مدل های موجود مقایسه کنید.

هنگامی که انتخاب خود را محدود به چند گزینه انجام دادید، بعضی از بررسی ها را بخوانید تا ببینند دیگران چه زمانی با استفاده از سازندگان بستنی مورد بررسی قرار می گیرند. با توجه به زمان کمی برای یادگیری آنچه مردم می گویند تقریبا قطعا پرداخت. بعضی از نکات برای خواندن نظرات بستنی ساز به طور چشمگیری دنبال می شود:اگر شما یک یا دو سال یکبار یا با دوستان یا در حال در بودجه هستید یا قصد دارید بستنی بخورید، یک بستنی دستی ممکن است انتخاب خوبی باشد. به یاد داشته باشید که شما نیاز به دسترسی به بسیاری از نمک یخ و نمک سنگ یا نمک بستنی و آماده شدن برای انجام برخی از کار سخت در حالی که با داشتن سرگرم کننده ساخت بستنی.

    
برای بررسی هایی که در مورد ویژگی های مختلف در دستگاه مورد نظر شما صحبت می کنند و "بررسی های کلی که به سادگی می گویند که ساز بستنی خوب یا بد است بدون ارائه جزئیات که توضیح دهد که چرا بازنگری احساس می کند که او یا او می کند شما می خواهید به همان اندازه که می توانید در مورد لوازم مورد نظر خود مطالعه کنید یاد بگیرید.
    
چند مدل مختلف برای مقایسه را انتخاب کنید، یا در همان دسته یا در دسته های مختلف. اگر چه این نوع از مقایسه دقیق در کنار هم زمان کمی برای فرآیند تصمیم گیری شما ایجاد می کند، اما احساسات بسیار خوبی برای آنچه در دسترس است، به شما می دهد. شما ممکن است متوجه شوید که نگه داشتن چند یادداشت کمک خواهد کرد که تمام جزئیات را مستقیما نگه دارید.
    
برای بررسی یخچال ساز ها نگاه کنید که ویژگی های ماشین را مختل کرده و اطلاعات خاصی در مورد نحوه کار آنها ارائه می دهد. آیا مونتاژ آسان است؟ آسان تمیز میشود؟ با صدای بلند ساکت؟ شما می توانید از انواع جزئیاتی که در هنگام خواندن بررسی های آبمیوه خواندن پیدا می کنید شگفت زده شوید.
    
به رسمیت شناختن این که همانطور که با تمام لوازم، نقص ساخت و تولید ممکن است، و همان نقص ها ممکن است در سراسر طیف تکرار شود. حتی بهترین تولید کنندگان و یا بالاترین قیمت های بستنی گاهی اوقات به دلیل نقص از جعبه به درستی خارج می شوند. اجازه ندهید چند نظر بد از تصویر کلی حذف شود.

بستنی سازان با سطل یخ تقریبا دقیقا همان سازنده یخچال دستی هستند، اما با یک استثناء اصلی: تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک مخلوط یخ بزنید، آنرا خنک کنید و آن را به قوطی اضافه کنید شما سپس در یک سطل بزرگتر پر از یخ و نمک قرار دهید.
مزایا:

بستنی یخ ساز معمولا ظرفیت بالا دارد. اگر شما دارای یک پیک نیک بزرگ با تعداد زیادی از مهمانان، شما به راحتی می توانید از یکی از این ها در مورد یک گالن بستنی استفاده کنید.

تا زمانی که شما به یخ، نمک و برخی از مواد معدنی خوب دسترسی داشته باشید، می توانید بستنی تهیه کنید. هیچ چیز برای جلوگیری از انقباض وجود ندارد، اگر چه توصیه ای بسیار خوبی است برای مخلوط کردن خود را برای چند ساعت قبل از شروع کار. شما می توانید بستنی را با مخلوط دمای اتاق تهیه کنید، اما کمی طولانی تر می شود.
مضرات:

بسیاری از بستنی سازهای یخ بزرگ و بزرگ هستند. ما باز هم بستنی ساز را مرور کردیم که برای این واقعیت است که سطل بیرونی آن برای ذخیره سازی خراب است. اگر فضا کم باشد، اما مانند ایده یخ ساز یخ سطل یخ، این یکی را در نظر بگیرید.

اینها می توانند کثیف شوند! درست مانند سرآشپزهای دست ساز یخچال، آنها می توانند مایع شور را در آشپزخانه بریزند. خالی کردن آنها می تواند یک چالش برای هر کس که از قد کوتاه است.
خروج:

سازندگان بستنی یخ معمولا ارزان هستند، و آنها مقدار زیادی بستنی را برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده می کنند. اگر شما یک ظرف غذا را دوست ندارید و دسترسی آسان به مقدار زیادی یخ و نمک دارید، این نوع بستنی ارزشش را دارد.


از کجا دستگاه بستنی ساز خوب بخریم؟در حالی که چند فروشگاه بزرگ و فروشگاه های بزرگ جعبه انتخاب خوبی از لوازم آشپزخانه از جمله سازندگان بستنی موجود در سهام را نگه می دارد، شما احتمالا بیشتر از طریق خرید آنلاین در سایت هایی که محصولات متنوعی از جمله Amazon دارند انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که هزینه ی واحد، سهولت استفاده، ویژگی ها و کیفیت البته همانطور که تصمیم خود را می گیرید در نظر بگیرید. پس از همه، یک بستنی خوب سرمایه گذاری و علاوه بر سرگرمی علاوه بر آشپزخانه شما است، و این چیزی است که می تواند یک تفاوت مثبت با اجازه دادن به شما در صرفه جویی در پول در دسرها بزرگ در حالی که حفظ کنترل کامل بر آنچه که به آنها می شود. بهترین سازنده یخ ساز این است که بودجه خود را برآورده می کند، رفتارهای فوق العاده ای را انجام می دهد و برای خود هزینه می کند و از پرداخت هزینه های بالا برای بستنی های خسته کننده فروشگاه در طول ماه ها و سال های آینده می پردازد.دستگاه بستنی ساز

بستنی ساز خانگی  کاملا اتوماتیک

بستنی سازهای اتوماتیک با کمپرسورهای یکپارچه، از بستنی سازهای کولر فریزر، راحت تر می شوند و به شما امکان می دهند یک دسته را بعد از دیگری بدون انجماد مجدد کاسه بین دسته ها بسازید.
مزایا:

بستنی سازهای با کمپرسورهای یکپارچه بسیار جذاب هستند، به شما این امکان را می دهد تا رفتارهای مورد علاقه خود را انجام دهید و سعی کنید از موارد جدید هر زمان که آن را احساس کنید. فقط برای مواد تشکیل دهنده بخورید، کمی مخلوط کنید و دستگاه را جادو کنید. Breville BCI600XL یکی از این است؛ این ویژگی تنظیمات مختلفی دارد که به شما اجازه می دهد تا انواع مختلفی از رفتارها مانند بستنی، ژلاتو یا صرب را انجام دهید. این مدل و برخی دیگر حتی برای یک دوره زمانی یخ زده یخ زده را نگه می دارند تا شما لازم نداشته باشید آن را قبل از خدمت به یخچال بگذارید.
مضرات:

در حالی که هر کسی که مقدار زیادی بستنی خوراکی را می خورد، به شما می گوید که این سازندگان بستنی نسبتا سریع خود را پرداخت می کنند، اما هزینه های بالاتری را نسبت به دسته های دیگر نشان می دهند.
خروج:

اگر شما بستنی را دوست دارید و می خواهید بدون پرداختن به قیمت های بالا، غذاهای منجمدتری بخورید، به راحتی این سازندگان بستنی را پیشنهاد می دهید. و چون شما می توانید دسته ای از بستنی را به عقب بر گردانید، ظرفیت متوسط ​​آنها واقعا مسئله ای بزرگ نیست. بعضی از آنها، مثل Whymter ICM-15LS، بیش از یک سکه از بستنی را به صورت دسته ای می کنند.


اگر به دنبال خرید دستگاه بستنی ساز جادویی خانگی هستید

ما به شما بستنی ساز دستی مجیک را پیشنهاد می کنیم

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید روی تصویر زیر کلیک کنید
بستنی ساز مجیک

طبقه بندی: اموزشی،
پرفروش ترین ها: بهترین بستنی ساز، بهترین دستگاه بستنی ساز خانکی، معرفی جدیدترین بستنی ساز،
پیشنهادات ویژه ما به شما: خرید بستنی ساز مجیک، دستگاه بستنی ساز، راهنمای خرید بستنی ساز، بستنی ساز مجیک،
[ یکشنبه 2 مهر 1396 ] [ 06:26 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
نظر سنجی
بستنی مجیک چطوره؟
آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات