به سایت و فروشگاه بستنی ساز خانگی مجیک خوش آمدید - مشتریان گرامی در این سایت بستنی ساز لیوانی مجیک به صورت اورجینال و با قیمت واقعی عرضه می شود - شما می توانید با خیال اسوده خرید خود را انجام دهید و پس از تحویل درب منزل مبلغ کالا و هزینه ارسال را بپردازید - ارزوی ما سعادت و رضایت تک تک شما عزیزان می باشد بستنی ساز مجیک

بستنی ساز مجیک
قالب وبلاگدر این قسمت با بستنی ساز حرفه ای خانگی آشنا می شویم شما می توانید از این سایت انواع دستگاه بستنی ساز را خریداری کنید


اگر تمایل به طعم شگفت انگیز از بستنی خانگی دارید و به دنبال نهایی در راحتی هستید، Ice Cream Maker ICM-15LS را در نظر بگیرید.
قادر به ارائه دسرهای با کیفیت بالا درست مانند آنهایی که در فروشگاه های بستنی با قیمت بالا یافت می شوند، این دستگاه به شما اجازه می دهد دستور العمل های مورد علاقه خود را در کمتر از یک ساعت ساخته شده است. بدون نیاز به یخ و نمک آشامیدنی وجود ندارد و نیازی به نگه داشتن کاسه یخچال خنک در حالت آماده به کار نیست. فقط ترکیبی از انتخاب خود را اضافه کنید، دستگاه را فعال کنید و آن را جادو کنید. در صورتی که می خواهید یک سری از بستنی ها را بعد از دیگری بگذارید، می توانید این کار را بدون انتظار انجام دهید.

از آنجا که این ساز بستنی دارای کمپرسور مخصوص خود است، با توجه به اندازه آن (همانند ساز نان)، وزن آن بیش از حد ممکن است. خوشبختانه، به نظر می رسد فوق العاده در آشپزخانه، و اگر شما در همه مثل من هست، شما خودتان را با استفاده از این دستگاه نه تنها برای بستنی پیدا کنید، بلکه برای نوشیدن سریع نوشیدنی، کوکتل های یخی و غیره. تنظیم بسیار آسان است - فقط مواد لازم را اضافه کنید، درب را در جای خود قرار دهید و آن را روشن کنید. اگر شما یک دستورالعمل را با بیت های چاق مانند کوکی ها یا میوه ها بگذارید، بگذارید قبل از اضافه کردن بستنی، تقریبا تمام را بشویید و سپس کمی بیشتر وقت خود را به پایان برسانید. اگر آنها را در ابتدا اضافه کنید، همانطور که در ابتدا برای اولین بار این دستگاه را دریافت کردم، شما در نهایت با بیت های شکست خورده ای روبرو خواهید شد و بستنی هم مرطوب نخواهد شد و فقط زمانی که مواد تشکیل دهنده صاف در محفظه مخلوط می شوند.

از آنجا که یخ ساز Ice Cream Maker ICM-15LS به طور کامل اتوماتیک است، استفاده از نوع قدیمی تر از آن است که شما نیاز به اضافه کردن نمک به مقادیر زیادی از یخ برای بستن بستنی دارید. در حالی که من قدردانی زیادی برای این بستنی سازان قدیم، نوستالژیک دارم، از این واقعیت استقبال می کنم که کار بسیار دشینی برای ساخت دسر تازه با استفاده از این مدل لازم است. اکثر کارهای آمادگی برای ساختن دستور العمل شما، ممکن است برای مدتی خنک شوند تا سرعت واقعی فرایند انجماد را تسریع کنید و تلویزیون را در حالی که پیش بینی درمان شیرین را تماشا می کنید، تماشا کنید!


در حالی که سازنده می گوید حدود یک ساعت طول می کشد تا دسر های یخ زده را در Ice Cream Maker Whynter ICM-15LS بسازد، من بیشترین شانس را داشتم، با بیشترین چیزی که 30 تا 40 دقیقه طول می کشید تا یخ زده شود. وقت آن رسیده که مواد تشکیل دهنده یخ را قبل از ساخت بستنی بخورم. با توجه به این که زمان برای آماده شدن برای رفتن به بازار، زمان خواندن در مورد یخچال و فریزر، و سپس آوردن بستنی از فروشگاه، زمان می برد، این به نظر نمی رسد حتی کمی ناخوشایند است!

خوشبختانه ساز بستنی ترکیبی بصری و فرآیند را ارائه می دهد، زیرا کتابچه راهنمای کاربری برای جزئیات مفید مفید است. دستورالعمل های موجود در کتابچه راهنمای کاربر وجود ندارد، اگر چه دستگاه با پیوند به یک فایل پی دی اف آنلاین با برخی از گزینه های مناسب برای تلاش می کند. در صورتی که نمیخواهید با یک فایل پی دی اف آشنا شوید، فقط با اجرای یک جستجوی اینترنتی میتوانید بسیاری از دستورهای دیگر را پیدا کنید! این مکان خوبی است که می گویم هر یک از دستور العمل هایی که من با این دستگاه امتحان کرده ام فوق العاده است. من مجبور شدم بعضی از آنها را به صورت دسته ای بسوزانم تا اجتناب شود که بستنی ساز به سرریز شدن برسد که این خود نشان می دهد که توانایی این دستگاه برای ارائه فراوانی درمان های یخ زده بر روی تقاضا.

در آب و هوای گرم کار می کند

اگر شما مثل همه مردم هستید، در طول آب و هوای گرم از دسرهای یخ زده لذت می برید. در حالی که شما می توانید یک بستنی قدیمی و قدیمی برای تولید نرم نرم خوب در آب گرم، آن را به مقدار زیادی از نمک و یخ طول می کشد تا فرآیند کامل، و دقیقه شما انجام می شود، شما باید یا بستنی را به فریزر بگذارید یا قبل از اینکه دوباره به مایع تبدیل شود، سریع بخورید. از آنجاییکه بستنی ساز Whynter دارای کمپرسور مخصوص خود است و به عنوان یک فریزر مستقل عمل می کند، در آب و هوای گرم و یا در آشپزخانه داغ که در آنجا بسیار زیاد اتفاق می افتد، به خوبی کار می کند.


جهت ادامه مطلب به ادامه مطلب بروید

اگر نیاز به یک بستنی ساز خانگی ارزان دارید ما به شما بستنی ساز مجیک را پیشنهاد می کنیمبستنی ساز جادویی

تمیز کردن هرگز واقعا سرگرم کننده نیست، اما هنگام مقایسه Ice Cream Maker Whynter ICM-15LS به برخی از دیگر، من آن را "ساده" رتبه بندی کنید. اگر چه قطعات نیاز به دست شسته، فقط چند دقیقه طول می کشد و شما دوباره آماده دوباره هستم دستمال مرطوب خارجی با پارچه نرم و کمی پاک کننده کلی یا تمیزکننده شیشه تمیز می شود.

 
تابع خنک نگه داشتن

با بسیاری از انواع دیگر بستنی سازان، بستنی شما تقریبا به زودی شروع به ذوب شدن می کند. Ice Cream Maker ICM-15LS دارای عملکرد یک ساعته ی خنک نگهداری می شود، بنابراین لازم نیست که دومین توقف چرخه را انجام دهید.

 
دسر قابل تعویض

بستنی خوراکی، ژلاتو ایتالیایی فوق العاده و دیگر انواع دسر از این دستگاه ظاهر می شود. من منتظر دستور العمل جدیدی هستم که خیلی خوب نیست، اما همه چیز از آمارتو تا پسته منحصر به فرد است. نارگیل، توت فرنگی، کارامل ماهی شور، کیک زردچوبه، قهوه ... لیست ادامه می یابد و در! طعم دهنده ها غنی هستند، بافت از این جهان است، یا من قبل از خنک کردن یا قرار دادن مواد تشکیل دهنده در دمای اتاق. اگر ترجیحا یخ کرم مانند کادو را در فروشگاه پیدا کنید (به عنوان مثال با مقدار زیاد هوا در مخلوط)، ممکن است چیزهایی را که از این دستگاه می آیند دوست نداشته باشید. این بسیار متراکم، بسیار خامهدار و بسیار غنی است.
اگر شما مواد تشکیل دهنده برتر را قرار دهید، طعم دهنده ها بسیار شدید هستند، به این معنی که از خدمت نسبتا کوچک لذت زیادی می برید.
هنگام مقایسه قیمت یخ ساز Ice Cream Maker ICM-15LS با هزینه یک واحد ورودی که یخ و نمک را می گیرد یا از یک کانورس فریزر استفاده می کند، ممکن است احساس کمی از شوک برچسب داشته باشید. من باید اعتراف کنم که من در ابتدا احساس مشابهی داشتم، اما با توجه به اینکه من عاشق بستنی و ژلاتو هستم و قبل از شروع کارهای خانگی خود، بخشی از شرم آور بودجه غذاییم را صرف آن کردم، متوجه شدم که این چیز برای خودم هزینه می کند خیلی سریع با این حال، بهتر است محصول نهایی حتی بهتر از آنچه که در بعضی از مغازه های برتر وجود داشته باشد، باشد. در حالی که درست است که شما نیاز به صرف کمی پول در مواد تشکیل دهنده خاص، شما در کنترل کامل هستند و می توانید بدون لبنی، بدون شکر، دسر اگر شما دوست دارید! به طور کلی، شما می توانید خود را فقط برای سکه های دلخواه خود را به دلار بپردازید، به علاوه می توانید دریابید که آنها به مراتب بهتر از چیزهایی که در فروشگاه مواد غذایی پیدا می کنند، مزه تر هستند.

برخی از سوالات خریداران بستنی ساز خانگی :
  آیا قبل از انتقال آنها به بستنی، مواد لازم را شل کنید؟ "

شما لازم نیست مواد اولیه خود را قبل از ساخت بستنی با بستنی ساز Whynter خنک کنید، اما وقت خود را برای آماده شدن دستور غذا آماده کنید و آنرا برای چند ساعت یا یک شام بخورید، به طوری که زمان لازم برای فرآیند را کوتاه می کند. اگر شما از بستنی خوشتان می آید و نمی خواهید ساعت های انتظار را صرف کنید، می توانید مواد را بدون خنک نگهداری کنید.

  "آیا کریستال یخ در مخلوط در طول فرایند کوبیدن شکل می گیرد؟"

من چند نظر را خواندم که کاربران در بستنی خود کریستال یخ را ذکر کرده اند، اما بعضی از آن نظرسنجی ها خاطر نشان کردند که از میوه استفاده می کنند و این چیزی است که می تواند با هر بستنی اتفاق بیافتد مگر اینکه شما قبل از بستن میوه و اضافه کردن آن را به بستنی نسبت به پایان فرآیند انجماد. من یک مسئله ای با بلورهای یخ نداشتم!

  آیا یخ ساز کریستال ICM-15LS مناسب برای استفاده تجاری است؟ "

این دستگاه برای استفاده در منزل به بازار عرضه می شود. این باعث می شود 1 ½ quarts از بستنی در هر چرخه، که فوق العاده است در هر نقطه از 6 تا 8 نفر است. من از کسب و کارهای کوچک با استفاده از یخچال های یخچال با ظرفیت مشابه شنیده ام، مخصوصا وقتی که بستنی محصول اصلی آنها نیست.


آیا یک راه آسان برای اضافه کردن مخلوط کردن زمانی وجود دارد؟"

بله، به طور خاص برای اضافه کردن کوکی ها، آجیل، میوه، و غیره به سمت انتهای چرخه، یک جعبه لغو وجود دارد. این بسیار ساده برای استفاده است.

شما می توانید بستنی تازه را بعد از پایان چرخه، یا باید برای مدتی به فریزر بروید؟"

بله، اگر بخواهید، می توانید بستنی خود را بلافاصله بخورید. معمولا یک چیز کمی نرمتر به سمت مرکز وجود دارد، جایی که تیغه است، که همیشه برای نیت تست کمی یا دو مورد خوب است!

آیا اجزای ماشین ظرفشویی امن هستند؟

نه، شما باید همه چیز را با دست بشویید. خوشبختانه این سریع و آسان است مگر اینکه به دلایلی شما فقط اجازه دهید همه چیز نشسته شود! بلافاصله شستشو کنید و پیدا کنید که در حدود دو دقیقه طول می کشد.

"آیا این بستنی را خنک می کند یا بیشتر شبیه آنچه در فروشگاه شما پیدا می کنید؟"

باعث می شود بستنی که قوام نرم تر از خنک باشد، اجازه می دهد تا آن را از طریق چرخه آن اجرا کنید. اگر ترجیح می دهید یک قوام نرم در نظر گرفته شود، قبل از اینکه چرخه انجماد را تمام کند، به ماشین توجه کنید و آن را متوقف کنید

"سطح صدای دستگاه در مقایسه با مخلوط کن" چیست؟  Whynter باعث می شود سر و صدا، اما تقریبا به اندازه یک مخلوط می کند. این گفته شده است که همه یخ سازان سطح صدایی را ایجاد می کنند!  QM

"آیا می توانید بستنی و ظرف را در داخل فریزر پس از اتمام ماشین ذخیره کنید؟"

 نه، شما باید بستنی را به یک ظرف هوادهی برای ذخیره سازی در فریزر انتقال دهید.
طبقه بندی: بستنی ساز خانگی،
پرفروش ترین ها: دستگاه بستنی خانگی، بستنی ساز حانگی، ویژگی های دستگاه بستنی ساز،
[ یکشنبه 2 مهر 1396 ] [ 06:45 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
نظر سنجی
بستنی مجیک چطوره؟
آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات